Den pro Filipíny

 

Děkujeme panu Ing. Karlu Dolejšovi z Plzně, který nám svým finančním příspěvkem umožnil nechat vyrobit krásná trička na kampaň. Výtěžek z jejich prodeje půjde na účet veřejné sbírky Den pro Filipíny.

Velmi si vážíme práce učitelek Magdalény Saifrtové, Jitky Křížkové a Heleny Svobodové ze ZŠ Dýšina, a paní učitelky Andrey Tláskalové ze ZŠ Zbiroh, které dokázaly pro naši věc nadchnout své žáky. Děkujeme žákům obou škol, kteří se akce aktivně zúčastnili. Nejenom že seznamovali návštěvníky se situací ohrožené přírody na Filipínách, ale prodejem vlastnoručně vyrobených výrobků přispěli nemalou finanční částkou na sbírkový účet. 

Poděkování patří dobrovolníkům při ZOO Liberec Marii Kostincové, Věrce Hávové, Haně Jetmarové a Petru Voženílkovi, kteří se společné akce v ZOO a BZ Plzeň zúčastnili. Poděkovaní patří i dobrovolnici Evě Slováčkové, která celou akci pomáhala připravit, a samozřejmě Daně Sobotkové, která celou akci za Faunus, o.s. připravila a organizovala. 
Děkujeme Jiřině Pešové a Táně Typltové ze Zoologické a botanické zahradě města Plzně, které celou akci v Plzni pečlivě připravily a vytvořily nám příjemné a inspirativní prostředí.

Děkujeme firmě PRECIOSA ORNELA, která nám věnovala korálky pro výrobu dárkových předmětů.

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Partneři

Zoologická zahrada Liberec,
příspěvková organizace

Lidové sady 425/1
460 01 Liberec 1 
www.zooliberec.cz

ABET HOLDING, a.s.

Pod Višňovkou 31/1661 
140 00 Praha 4 - Krč 
www.abet.cz

Zoologická a botanická zahrada
města Plzně

Pod Vinicemi 9
301 16 Plzeň
www.zooplzen.cz

 

Kontakt

FAUNUS, z.s.

Lidové sady 425/1
460 01 Liberec 1
www.faunus.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Copyright 2012. Powered by etoro review.